O nas

BeeDesign to polska marka, łącząca w sobie zamiłowanie do dobrego designu, rzeczy prostych i ciekawych w swojej formie. Stawiamy na wysoką jakość i szczerość materiału. Naszym celem jest tworzenie rzeczy wyjątkowych, które sprawdzą się w każdym wnętrzu i kontekście.

ROPE
Nasze lampy to minimalistyczny element wyposażenia wnętrza, który wykonujemy ręcznie z dbałością o każdy szczegół.
Tworząc je kierowaliśmy się ideą naturalnego designu, którego głównymi założeniami jest korzystanie z dóbr natury i prostota. Drewno naturalne to niezwykły surowiec. Wnosi do pomieszczenia przytulny klimat, jest ciepłe, o niezwykłej teksturze i barwie. Nasze lampy wykonane zostały z jednego kawałka drewna, co sprawia, że każda jest inna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Drugim elementem tworzącym lampę jest gruba, skręcana lina, która stanowi niebanalny element dekoracyjny. Z pewnością nada on charakteru każdemu wnętrzu.

corkWALL
Nasza nowa kolekcja to panele ścienne 3d wykonane z korka, które z pewnością przyczynią się do stworzenia przytulnego i komfortowego otoczenia. Jednocześnie są bardzo dekoracyjne i nadadzą wnętrzu unikalny charakter.

.
Z pasją i świeżym spojrzeniem wciąż poszukujemy nowych form a naszą inspiracją jest natura, którą cechuje niepowtarzalność, trwałość i ponadczasowość. To ona podsuwa najlepsze pomysły.