Jak plakaty do sypialni mogą urozmaicić aranżację?

Jak plakaty do sypialni mogą urozmaicić aranżację?

Istnieje wiele sposobów na ożywienie aranżacji. Jedną z bardziej budżetowych i jednocześnie efektownych metod jest powieszenie w sypialni odpowiednio dobranych do stylu wnętrza plakatów. Dzięki różnorodności wzorów dostępnych na rynku nie ma żadnych problemów z doborem odpowiednich grafik do wybranej stylistyki pomieszczenia. Jak wybrać odpowiednie plakaty do sypialni i jak dopasować je do wnętrza?

Jakie plakaty do sypialni w stylu boho i glamour?

Styl boho charakteryzuje się użyciem naturalnych materiałów i stonowanej palety barw. Wybierając plakaty na ścianę do sypialni urządzonej w stylu boho powinniśmy postawić na lekkie i delikatne formy. Pastelowe kolory i beże będą strzałem w dziesiątkę.plakaty w sypialni

W stylu tym liczy się również motyw. W takim przypadku idealnie sprawdzą się kwiaty, rośliny i krajobrazy w stonowanych barwach. Jeżeli natomiast chodzi o styl glamour, tutaj królować będą odważne grafiki z akcentem kolorystycznym lub czarno białe zdjęcia. Wybierając plakaty do sypialni w stylu glamour warto skierować uwagę również na grafiki z elementami złota i srebra.

Klasyczne plakaty do minimalistycznych wnętrz

Do sypialni w minimalistycznym stylu dobrym dodatkiem będą plakaty o prostych formach, bazujące na graficznych wzorach. Jeżeli już na zdjęciach do minimalistycznego wnętrza pojawia się kolor, dobrze jest postawić na coś bez jaskrawych akcentów.

Plakaty w sypialni u osób ceniących sobie porządek powinny więc być niezbyt krzykliwe, ale jednocześnie odpowiednio zaakcentowane. Litery, kształty, kontury i abstrakcyjne wzory sprawdzą się w takim wypadku najlepiej. Dobrym wyborem będą również plakaty monochromatyczne w stonowanej stylistyce oraz w czerni i bieli z jednym mocnym kolorystycznym akcentem.