Designerskie obrazy na płótnie. Jednoelementowe, panoramiczne, tryptyki

Kolorowa abstrakcja - obraz na płótnie

Designerskie obrazy na płótnie. Jednoelementowe, panoramiczne, tryptyki

Obrazy drukowane na płótnie stały się prawdziwą rewolucją w wystroju wnętrz. Jednocześnie wyglądają tak realistycznie jak dzieła malarzy, a przy tym są dostępne w różnorodnych wzorach do wyboru. To sprawiło, że dzisiaj to jedna z najchętniej wybieranych dekoracji ściennych.

Obrazy drukowane – elegancka dekoracja na ścianę

Malowniczy pejzaż prezentujący las, a może abstrakcyjny motyw składający się z wielobarwnych plam? Przy zakupie obrazu drukowanego możliwości są nieograniczone!

Drukowany obraz na płótnie to tysiące różnorodnych wzorów do wyboru, które można dopasować do każdego wnętrza, w tym między innymi do salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju.

Poza gotowymi wzorami niektóre firmy wykonują też fotoobrazy na zamówienie. Są to obrazy drukowane na płótnie ze zdjęć przekazanych przez klienta.

Obraz na płótnie – różne warianty do wyboru

Przy zamawianiu obrazu na płótnie warto wziąć pod uwagę miejsce, w którym ma być on umieszczony. W ten sposób będzie można dobrać go pod kątem jego kształtu i wymiarów.

Do wyboru są między innymi:

– obrazy jednoelementowe – pojedynczy obraz o orientacji poziomej lub pionowej
– obrazy panoramiczne – posiadają wydłużony, poziomy kształt, dobrze prezentują się nad łóżkiem, kanapą
– obrazy wieloczęściowe – składają się z kilku elementów, najpopularniejszy z nich to tryptyk, który zbudowany jest z trzech elementów

Obrazy drukowane na płótnie są naciągane na krosna malarskie – drewnianą konstrukcję, która umieszczana jest pod spodem materiału. Wówczas boki obrazu są zadrukowane dla maksymalnej estetyki dekoracji.