Gdzie kupić wiszący fotel ogrodowy?

Gdzie kupić wiszący fotel ogrodowy?

Fotel brazylijski to absolutny must have w ogrodzie w nadchodzącym sezonie letnim. Komfortowy, solidnie wykonany fotel wiszący ogrodowy doskonale się sprawdzi u osób, które lubią relaksować się na świeżym powietrzu, Jaki model wybrać, by idealnie pasował do aranżacji ogrodu? Na co obowiązkowo zwrócić uwagę przy jego zakupie? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Fotel brazylijski z popularnych sieciówek meblowych

W każdym prawie sklepie meblowym, a nawet w wielu marketach budowlanych, w których można dostać także asortyment wnętrzarski, bez problemu znajdzie się krzesło wiszące ogrodowe, które idealnie przyda się na cieplejsze dni. W tego typu miejscach asortyment jest bardzo zróżnicowany, dlatego klienci mogą wybierać spośród jednoosobowych lub dwuosobowych foteli, które wykonane są z solidnych materiałów. W sieciówkach meblowych za taki fotel wiszący ogrodowy klienci zapłacą nie więcej niż 300 – 400 zł.

Krzesło wiszące ogrodowe od projektanta

Projektanci mebli coraz częściej tworzą również asortyment ogrodowy, gdyż widzą jak klienci ogromną wagę przywiązują do swoich zewnętrznych przestrzeni. W ich kolekcji można znaleźć również takie wiszące fotele, które montowane są albo na specjalnym stelażu, albo do tarasu. Ilość kolorów i wzorów jest nieograniczona. Projektanci mebli często tworzą również specjalne wiszące fotele dla swoich klientów na ich specjalne życzenie – przejdź. Wówczas zamawiający muszą wcześniej dokładnie określić, jak ma wyglądać konkretny model oraz z czego powinien być wykonany. Dzięki temu mają oni pewność, iż zakupiony przez nich asortyment, będzie w 100% zgodny z ich oczekiwaniami.

Fotel z drugiej ręki

Na wielu portalach społecznościowych można kupić świętej jakości i niedrogie fotele ogrodowe od indywidualnych osób. Zazwyczaj są one nowe lub bardzo mało używane, a ich cena jest o połowę niższa niż nowego modelu.