Jak bezpiecznie pozbyć się karaluchów i pluskiew?

Jak bezpiecznie pozbyć się karaluchów i pluskiew?

Dezynsekcja domów przez firmę sprzątającą pomoże Ci pozbyć się insektów. Wiele owadów, gryzoni i innych szkodników, które żyją w naszych domach i mieszkaniach, już dawno przystosowało się do domowych środków zaradczych. Dlatego czują się dobrze przy stosowaniu standardowych metod i preparatów. Tylko profesjonalne podejście i zastosowanie najnowocześniejszych środków zwalczających pomoże Ci rozwiązać problem insektów w domu.

Zwalczanie szkodników domowych

Dezynsekcja domów https://centrumdezynfekcji.pl/dezynfekcja/ to cały kompleks działań obejmujący różne metody i metody zwalczania owadów. Główne metody dezynsekcji domów o różnych rozmiarach to:

  • mechaniczne;
  • fizyczne;
  • biologiczne;
  • chemiczne;
  • łączone metody.

Każda z powyższych metod zwalczania owadów ma swoje zalety i wady. Umiejętnie łącząc różne metody dezynsekcji domów, można osiągnąć dobry rezultat i pozbyć się trwale szkodników domowych.

Eksterminacja pluskiew przez obróbkę cieplną

Dla normalnego życia i płodności pluskiew wygodne są temperatury w zakresie 20-30 ° C. To wyjaśnia, dlaczego pluskwy tak dobrze żyją w ludzkich mieszkaniach. W tym samym czasie pluskwy dobrze przeżywają spadki od -20 ° C do + 50 ° C. Ale temperatury poniżej -20 ° C i powyżej + 50 ° C są destrukcyjne dla pluskiew i można je wykorzystać do ich zwalczania.

Zniszczenie pluskiew za pomocą chemii gospodarczej

Niszczenie pluskiew za pomocą produktów gospodarstwa domowego jest prawdopodobnie najczęstszym sposobem zwalczania tych owadów w domu. Na rynku polskim chemia gospodarcza prezentowana jest w różnych formach: aerozole, proszki, pułapki, żele.
Najwygodniejszymi i najskuteczniejszymi z nich, według większości gospodyń domowych, są spraye i aerozole, ponieważ ich przepuszczalność jest wyższa niż w przypadku innych form funduszy. Rozważ i przeanalizuj domowe środki owadobójcze różnych producentów.

Środki bezpieczeństwa

Dezynsekcja formy tworzenia się, gdy w miejscu gdzie znajduje się minimalna liczba osób. Surowo zabrania się zatruwania owadów w obecności kobiet ciąży i karmiących, alergików i zwierząt domowych.