Najmodniejsze półki prysznicowe

Najmodniejsze półki prysznicowe

W każdej łazience bezapelacyjne powinno być miejsce, gdzie można wygodnie przechowywać kosmetyki, akcesoria higieniczne, a nawet środki czystości takie jak płyny do płukania lub proszki do prania. Nie każdy chce obciążać swoje pomieszczenie zabudowanymi, ciężkimi meblami, dlatego też wybiera lżejsze rzeczy takie jak choćby: półki prysznicowe. Jaki asortyment można znaleźć obecnie w sklepach? I na co najczęściej stawiają klienci? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Półki prysznicowe – wygodne rozwiązanie

Półki pod prysznic są bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem w każdej łazience. Bez problemu można je kupić w każdym rozmiarze oraz w wielu wersjach kolorystycznych. Najczęściej urządzający swoje łazienki decydują się na proste, lekkie półki wykonane z metalu, drewna, szkła lub stali. Taki asortyment dobrze wygląda, gdy stworzy się z niego ciekawą kompozycję na ścianie, czyli np.: umieści kilka półek o różnych rozmiarach na różnej wysokości.

Półka drabina – to jest zdecydowanie numer jeden

Półka drabina w ostatnim czasie pojawia się prawie w każdym magazynie wnętrzarskim. Nie trzeba jej montować i w każdej chwili można przestawić w inne, dogodne miejsce. Najlepiej wygląda ona we wnętrzu urządzonym w stylu boho lub skandynawskim. Można ją zamówić u stolarza, jak i kupić w sieciówkach z asortymentem do domu.

Regał kąpielowy – idealny pod prysznic

Regał kąpielowy świetnie się sprawdzi blisko prysznica. Dobrze jest na nich postawić wszystkie niezbędne akcesoria do kąpieli, by móc je mieć pod ręką. Taki regał dobrze tel wygląda, gdy zostanie umiejscowiony we wnękach łazienkowych. Trzeba jednak pamiętać, żeby wybrać model, który będzie odporny na wilgoć oraz na wysokie temperatury, które przeważnie panują w tym poniszczeniu. Wówczas taki model posłuży użytkownikom przez dłuższy okres czasu.