Sedes z bidetem – rozwiązanie dla każdego

Sedes z bidetem – rozwiązanie dla każdego

Higiena w łazience jest niezmiernie ważna. Bidet jest urządzeniem, które jest wygodne i pomaga w utrzymaniu czystości. Nie zawsze jednak można sobie pozwolić na dodatkowe urządzenie. Co można zrobić, gdy w łazience nie starcza miejsca na bidet?

Nowoczesne rozwiązania

Bidet jest bardzo wygodnym urządzeniem niestety jego montaż wiąże się się z koniecznością wygospodarowania dodatkowego miejsca oraz przyłączy. Wiele osób nie jest w stanie skorzystać z tego urządzenia, gdyż dodatkowe miejsce jest luksusem, na które w łazience nie zawsze można sobie pozwolić.

Rozwiązaniem, które zaproponowali Japończycy jest muszla klozetowa z bidetem. Dlaczego jest to tak rewolucyjny pomysł? Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność miejsca. Wc z bidetem zajmuje dokładnie tyle miejsca, ile trzeba przeznaczyć na każdą, standardową toaletę.

Dzięki bardzo szerokiej ofercie design toalet myjących jest bardzo zróżnicowany, co pozwala wybrać toaletę stojącą, która pięknie prezentuje się w dużych, przestronnych łazienkach, bądź wc wiszące, które jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń.

Dla kogo jest przeznaczone wc z bidetem?

Sedes z bidetem jest urządzeniem, którego zadaniem jest pomoc w utrzymaniu higieny. Dzięki elektronicznemu panelowi sterowania można bez zmiany pozycji umyć oraz wysuszyć okolice intymne.

Sedes z bidetem jest bardzo wygodnym urządzeniem dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Dzięki temu urządzeniu dłużej mogą samodzielnie radzić sobie z higiena intymną, co jest bardzo ważne dla komfortu psychicznego każdego z nas.

Toalety myjące są również bardzo ważne dla osób, które mają problemy z infekcjami okolic intymnych. Każdorazowe korzystanie z natrysku jest czasochłonne i niewygodne. Korzystając z sedesu z bidetem można szybko i sprawnie zadbać o higienę.

Kolejna grupa osób, które bardzo chwalą korzystanie z toalet myjących, są kobiety w ciąży. Higiena intymna jest niezmiernie ważna w tym okresie, natomiast brzuch może bardzo ograniczać ruchy.

Więcej: https://lazienka-rea.com.pl/misy-wc-i-bidety.html