Plakaty vintage do każdego wnętrza

Plakaty vintage do każdego wnętrza

Plakaty vintage robią ostatnio furorę w wielu nowoczesnych, aczkolwiek urządzonych trochę na stary styl wnętrzach. Idealnie sprawdzają się w wielu miejscach, dlatego też klienci coraz częściej nie tylko wieszają się ma ścianach, ale i gustownie umieszczają je na komodach, szafkach i półkach. Jakie plakaty są obecnie najbardziej godne uwagi? Co wybierają najchętniej klienci? Podpowiedź poniżej.

Loftowe, chłodne wnętrza i niezwykłe ozdoby na ścianach

W takich miejscach plakaty vintage bardzo dobrze się odnajdą. Lofty mają to do siebie, że panuje w nich wyjątkowy, chłodny, lecz urokliwy klimat. Takie ozdoby na ścianach jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowy charakter i styl tego miejsca, dlatego absolutnie nie może ich tam zabraknąć. Kilka kompozycji na ścianach przedstawianych motywy zwierzęce lub widoki w sepii to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Skandynawskie klimaty a plakaty w starym stylu

Wiele osób pokochało skandynawskie wnętrza oraz wszystko to, co się z nimi wiąże. W takich miejscach również dobrze odnajdą się plakaty w starym stylu przedstawiające kwiaty, mosty, pejzaże, kadru z filmów lub znane osoby. Dzięki nim minimalistyczne, ciepłe przestrzenie odkryją trochę dodatków oraz zupełnie innych, chłodniejszych barw. Inwestując w piękne, antyczne ramy również w starym stylu można stworzyć doskonały i niezwykle oryginalny efekt, którego będzie zazdrościł domownikom każdy, kto odwiedzi taki dom. Warto postawić na taką odmianę we wnętrzach, która wniesie coś nowego i będzie rzucać się w oczy.

Ciekawe plakaty vintage można znaleźć na GaleriaPlakatu.com.pl.